Menu

Kodėl verta rinktis mus?

0 Comments


Sveikatingumo ir sporto studija kėdainiečiams siūlo išskirtinį paslaugų abonementą. Sudarė sąlygas išbandyti įvairius grupinius užsiėmimus, dailinti kūno formas jaukioje sporto salėje ar baseine bei atsipalaiduoti saunoje. Čia sportuojantiems visą savo dėmesį skiria profesionali trenerių komanda.

Nuo kitų vietų mes skiriamės tuo, kad turime viską vienoje vietoje. Didelį grupinių užsiėmimų pasirinkimą, nedidelę treniruoklių salę, vandens aerobikos užsiėmimus, sauną. Iki šiol to negalėjo pasiūlyti nei vienas sporto klubas Kėdainiuose.

Jūs galite pasirinkti, kokiuose grupiniuose užsiėmimuose norite dalyvauti. Į juos užsiregistruojate mūsų internetinėje svetainėje. Pavyzdžiui, vieną savaitę Jūs galite lankyti kūno dizaino ir aerobikos treniruotes, o kitą savaitę jau keliauti į funkcinę  ir vandens aerobikos treniruotę. Tai Jums padės atrasti, kas Jums labiausiai patinka ir tinka.

Grupinių užsiėmimų grupės turi ribotą skaičių žmonių, kad salė nebūtų perpildyta ir kiekvienas gautų pakankamai dėmesio. Treneriai yra savo srities specialistai, tad dėmesio stokos problemų tikrai nėra ir nebus. Treneriai dirba su dideliu noru padėti žmogui sportuoti, jį motyvuoti, parodyti jam, kaip taisyklingai atlikti vieną ar kitą pratimą. Mūsų noras, kad žmogus gautų kokybišką paslaugą, kad jis pamiltų sportą, nes jis mūsų organizmui yra labai svarbus.